Çankaya'da Bir Fizyoterapist

12.Cumhurbaşkanı Erdoğan köşke tam kadro ekibi ile birlikte geçti. Hürriyet gazetesinin haberine göre Recep Tayyip Erdoğan 500’e yakın korumasının yanı sıra sağlık ekibinide köşke taşıdı. Sağlık ekibinde birde fizyoterapist var.

12. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Köşk’e çıkarken Başbakanlık’ta yemeklerini ve içeceklerini kontrol eden Hüseyin Yağan ile bir an bile yanından ayırmadığı, en özel anları fotoğraflayan Anadolu Ajansı kadrolu Kayhan Özer ve Yasin Bülbül’ü de yanında götürdü. Erdoğan’la birlikte korumalarıyla sağlık ekibi de Köşk’e çıktı.
Başbakanlık koruma şubede çalışan 500’e yakın korumanın ataması Köşk’e yapılırken, Erdoğan’ı gölgesi gibi takip eden yeğeni Ali Erdoğan da Köşk’e müşavir olarak atandı. Erdoğan’ın Başbakanlık’ta 002 plakalı makam otosunu kullanan şoförler de artık forslu makam otosunu kullanıyor. Erdoğan’ın en çok önem verdiği ve Aydın Ünal’ın başında bulunduğu 7 kişilik yazım ekibi de Köşk’e transfer oldu. Solcusundan, liberaline farklı görüşlere sahip bu ekibin içinde bir de sosyoloji doktoru bulunuyor ve konuşmaların toplum üzerinde yaratacağı etki üzerinde çalışmalar yürütüyor. Erdoğan’ın uluslararası görüşmeleri de bu ekibin kontrolünden geçiyor. Erdoğan yanından ayırmadığı doktoru Doç. Serkan Topaloğlu ile fizyoterapist Ahmet Çotuk’u ve bu sağlık ekibinin başındaki Ak Parti Milletvekili Prof. Cevdet Erdöl’ü de Köşk’e taşıdı.

1.688 kere okundu

İlginizi Çekebilir

Geleneksel Fizyoterapi

Pozisyonlama, eklem hareket açıklığı egzersizleri, germe egzersizleri, güçlendirme egzersizleri, kompanzasyon teknikleri, mobilizasyon ve endurans egzersizlerinden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super